"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! Võrk: ka vabadel päevadel tuleb ühistutel majades puhtus tagada (0)
01. mai 2020
Foto on illustreeriv

"Pesuvahendid on mõeldud just üldkasutatavate pindade puhastamiseks. Nendega saab pesta nii põrandaid kui ka käsipuid, liftinuppe ja ka linke," rääkis abilinnapea Eha Võrk.

Kevadpüha ja nädalalõpp on ees, samuti lubatakse ilusat ilma. Kõik see soodustab inimeste suuremat liikumist.   

Kuna Tallinnas on hetkel mureks kortermajade hügieen, sest üle linna asub maju, kus on nakatunud inimesi, siis peaks kolmel vabal päeval pöörama suuremat tähelepanu üldkasutatavatele pindadele ja neid regulaarselt puhastada.

“Tallinna linn jagab üldpuhastusvahendeid,” kutsus Võrk kortermaja juhte linnaosadesse puhastusvahenditele järgi tulema. “Pesuvahendid on mõeldud just üldkasutatavate pindade puhastamiseks. Nendega saab pesta nii põrandaid kui ka käsipuid, liftinuppe ja ka linke,” lisas Võrk, et nendega puhastamisel pole desinfitseerimisvahendeid vaja kasutada. 

Korteriühistuti peetakse väga erinevalt puhastamise olulisust silmas. “On ühistujuhte, kes tulid puhastusvahendeid kohe võtma, samuti on ühistuid, kes ei ole seda abi soovinud, aga teevad korralikku puhastust ikka. Lisaks on ühistuid, kes on pannud seina peale käte desinfitseerimiseks vahendid, kuid osades ühistutes on jäänud koristaja haigeks ning koristustöödega ei tegeleta üldse.”

Võrk tuletas meelde, et kui kortermajas ei toimu pidevat puhastust, tuleb ühistu või haldajaga ühendust võtta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.