"Kui vanasti said inimesed tänaval petta, siis nüüd internetis."

Joosep Kaasik, Põhja prefekt
Põhja prefekt tänas mupot tordiga (0)
19. mai 2020

"Hea, et Tallinnas on olemas kohalik korrakaitseüksus mupo näol. Eriolukorra ajal tehti tublilt tööd viiruse tõrjel ning mitmeid ülesandeid saime jagada," märkis Politsei- ja piirivalveameti Põhja prefekt Kristian Jaani.

Täna käis Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametil külas Jaani. Külaline saabus koos tordi ja tänusõnadega: “Hea, et Tallinnas on olemas kohalik korrakaitseüksus mupo näol. Eriolukorra ajal tehti tublilt tööd viiruse tõrjel ning mitmeid ülesandeid saime jagada. Hetkeks aeg maha ja väike tort tänutäheks. Võitlus viirusega jätkub!”

Mupo juhataja Aivar Toompere sõnul oli tegemist tulemusliku koostööga, mis kindlasti kahte korrakaitseüksust lähendab. “Sinna, kus meie käed lühikeseks jäid, kaasasime politsei. Koostöö sujus hästi ja edasi läheme tugevamana, targemana ja märksa kogukama kogemuspagasiga.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.