"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
PUUST JA PUNASEKS: millised meditsiiniteenused on ikkagi täna lubatud? (0)
22. mai 2020
Confido Kiirkliinikud

Kaubanduskeskustes tegutsevate Confido Kiirkliinikute juhi Triinu Stanfordi sõnul on taasavatud kliinikuid külastavatel inimestel väga palju küsimusi, millist arstiabi on hetkel üldse võimalik saada.

“Olgu öeldud, et meditsiiniteenuste pakkumisel on tänaseks kõik keelud maas ja kliinikud saavad pakkuda kogu varasemat teenustevalikut,” kinnitas Stanford, kelle sõnul on kiirkliinikute külastajatel olnud väga palju küsimusi selle kohta, kas üks või teine protseduur käib plaanilise ravi alla ja kas see on nüüd lubatud või mitte. 

Samuti küsivad tema sõnul inimesed palju ka seda, kas arsti juures on praegu üldse turvaline käia. “Meditsiiniteenuste pakkujatel kehtivad erinevad ennetavad ohutusmeetmeid, nii kehtib meil vastuvõttudel näiteks nõue ka patsientidel kanda kaitsemaski, mille saab vajadusel kohapealt,” selgitas Confido Kiirkliinikute juht.

Stanfordi sõnul külastas taasavamise nädalal Lasnamäe Centrumi ja Nautica keskuse kiirkliinikuid ligi 200 inimest, kellest väga suur osa on pöördunud kliinikusse just sellisteks protseduurideks, mis on jäänud seoses eriolukorraga vahepeal tegemata – vaktsineerimiseks, uuringute läbiviimseks ja tervisetõendite saamiseks.

Esimesed Confido Kiirkliinikud on avatud Nautica keskuses ja Lasnamäe Centrumis. Vastuvõtud on tasulised ning neile pääseb ka elavas järjekorras, ent kindla aja saab kiirkliinikusse tulekuks broneerida aadressil kiirkliinik.ee või helistades telefonil 1330.

Iga päev ajavahemikul 9-21 on avatud ka Confido Kiirkliinikute uus tasuline nõuandeliin 1500, kus tervisemurega teenindatakse nii eesti kui ka inglise keeles. Nõuandeliin võimaldab helistajat identifitseerida ning pakkuda isikustatud nõustamist – nii on lisaks kiirele tervisenõule võimalik arsti otsusel avada ka patsiendile haiguslehte või pikendada ravimite retsepte.

Confido Healthcare Groupi kuuluvad erinevate kaubamärkide all teenuseid pakkuvad kliinikud: pere-, üld- ja eriarstiabi pakkuv Confido Meditsiinikeskus, kaubanduskeskustes asuvad Confido Kiirkliinikud, Confido Vaimse Tervise Keskus, Confido Sõltuvusravikeskus, töötervishoiule keskenduv Confido Töötervishoid, radioloogiateenuseid osutav Confido Radioloogiakeskus ja laserravikeskus Vitaclinika. Lisaks kuulub gruppi OÜ Perearsti Nõuandeliin, mis haldab populaarset perearsti nõuandetelefoni 1220. Kokku koondavad grupi ettevõtted rohkem kui kahtsada erinevat terviseteenuse pakkujat.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.