"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna täiskasvanute gümnaasium ootab õppima (0)
24. mai 2020
Scanpix

"Meie kooli saab õppima tulla kogu õppeaasta jooksul juhul, kui leidub istekoht klassis ning vaba koht nimekirjas," kutsus õppima Tallinna täiskasvanute gümnaasiumi direktori Heiki Kiidli.

Tallinna täiskasvanute gümnaasiumis algas taas dokumentide vastuvõtt, vahendas BNS. 

Kuigi Eestis kehtivad endiselt mõned karantiinijärgsed piirangud, siis kooli tagasiminemist see ei sega, sest dokumente saab esitada digitaalselt. Ka õpivõimalused on endiselt väga mugavad, pidades silmas, et tegu on täiskasvanud inimestega, kel lisaks õppimisele ka töö ja pereelu tähtsal kohal.

Tallinna täiskasvanute gümnaasiumi direktori Heiki Kiidli sõnul on koolis õppijate hulgas ka palju üle 40-aastaseid inimesi ning kooli tagasitulemine on tehtud inimestele nii lihtsaks ja mugavaks kui võimalik. “Meie kooli saab õppima tulla kogu õppeaasta jooksul juhul, kui leidub istekoht klassis ning vaba koht nimekirjas.”  

Ka lapsevanemaks saamine ei ole takistuseks, sest gümnaasiumi juures on avatud lühiajaline lastehoid neile emadele ja isadele, kes parasjagu koolitundi peavad minema.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.