"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pääskülas alustab tõukeratta suvekool (0)
26. mai 2020

"Pääsküla kooli noored on ka kooliprogrammi raames tõukerattatunde läbinud, nii et tõukeratta suvekooli mõte on noortekeskuse poolt väga vahva täiendus sellele," märkis Nõmme linnaosavanem Grete Šillis.

Homme alustab Pääsküla noortekeskuse esisel platsil tegevust tõukeratta suvekool. Tõuksikool toimub kahes rühmas: algajatele ja edasijõudnutele ning on mõeldud noortele alates 7. eluaastast.

“Pääsküla kooli noored on ka kooliprogrammi raames tõukerattatunde läbinud, nii et tõukeratta suvekooli mõte on noortekeskuse poolt väga vahva täiendus sellele. Noored saavad õues profi käe all trikid selgeks õppida või meelde tuletada ja omi oskusi veelgi lihvida,” rääkis Šillis. “Pääsküla noortekeskuses asuvas skatepargis, mis on Tallinna ainus siseskatepark, lõppesid kuu aega tagasi ka ümberehitus- ja renoveerimistööd ning täiesti uue kontseptsiooniga sisehall on samuti valmis. Tööd sisaldasid nii pargi ümberehitust kui ka valgustuse vahetust,” lisas linnaosavanem.

Algajatele mõeldud tõuksikooli esimene tund toimub kolmapäeval, 27. mail kell 14 ja edasijõudnute rühm alustab samal päeval kl 16. Koolitus toimub välialal korraga poolteist tundi. Kaasa tuleb võtta oma tõukeratas, kiiver ja joogipudel. Soovijatel palutakse ennast kindlasti eelnevalt registreerida siin

Õues toimuva tõukeratta suvekooli juhendajaks on Pääsküla noortekeskuse oma noor ja MTÜ Keerdtrepp meeskonna liige Ott “Judopoiss” Raud. Lisaks tõukerattaga sõitmisele tegeleb ta ka fotograafia ja kendamaga. 

Alates 18. maist on võimalik noortekeskustel korraldada kuni 10-liikmelistes gruppides välitegevusi. Osalemiseks tuleb ennast eelnevalt tegevustesse registreerida. Osaleda saavad ainult haigusnähtudeta noored, järgima peab 2+2 reeglit ning hügieeninõudeid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.