"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Tallinna kesklinn saab suveks mitukümmend välikäimlat (0)
26. mai 2020
Scanpix/ Foto on illustreeriv

"Lisaks on kavas ehitada Reidi teele statsionaarne, linna vee- ja kanalisatsioonivõrguga ühendatud tualett, kus on ka inva-WC. See valmib Pikksilma tänava nurgal D-terminali sissesõidu juures 15. juuniks," märkis Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.

Uue nädala alguseks paigaldatakse tallinlaste ja turistide teenindamiseks Kesklinna 16 enamkülastatavasse kohta 27 välikäimlat.

“Suvehooajaks ajavahemikul 1. juunist kuni 31. oktoobrini paigaldab Tallinna keskkonna- ja kommunaalamet üle linna 44 ajutist välikäimlat. Kesklinna tuleb neist enam kui pool – täpsemalt 27. Need hakkavad seisma kokku 16 pargis ja parklas, kus tavapäraselt liigub suviti rohkem inimesi,” selgitas Aus.

Välikäimlad on suvel turistide ja linnakodanike käsutuses nii Toompeal Falgi teel, Hirvepargis, Falgi pargis, Tornide väljakul, Kanuti aias, parklates Valli tänaval, Pirita teel, lauluväljaku, linnahalli ja Niguliste kiriku juures, mitmes kohas Kadriorus jm (märgitud manuses olevale kaardile). Osa välikäimlaid enam turistide poolt külastatavates kohtades on kasutuses kuni 30. septembrini. 

Igal hommikul enne kella 7 ja õhtul pärast kella 17 puhastatakse ja desinfitseeritakse kõik käimlad, osa läbivad puhastuse ka keskpäeval. Teenust osutava ettevõtte andmed on kohapealt leitavad. 

“Lisaks on kavas ehitada Reidi teele statsionaarne, linna vee- ja kanalisatsioonivõrguga ühendatud tualett, kus on ka inva-WC. See valmib Pikksilma tänava nurgal D-terminali sissesõidu juures 15. juuniks,” lisas Anu Aus. 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.