"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Laste suve sisustab lugemisprogramm "Suvi raamatuga" (0)
27. mai 2020
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeiv

Lapsed, kes loevad programmi jooksul läbi vähemalt 10 raamatut, saavad auhinna. Parimatest "Suvi raamatuga" joonistustest ja fotodest tehakse näitus, mida saab vaadata Tallinna Keskraamatukogu lastelehel.

Tallinna Keskraamatukogu kutsub eesti ja vene keeles lugevaid lapsi osalema 1. juunist kuni 29. augustini kestvas lugemisprogrammis “Suvi raamatuga”. 

Digikultuuriaastale kohaselt leiab lugemisprogrammi kirjanduse valikust tavapärasest rohkem raamatuid, mida saab laenata e-raamatukogudest ELLU ja OverDrive. Esmakordselt saavad lugemisprogrammis osalevad lapsed lisaks raamatukoguhoidjate poolt valitud raamatute lugemisele, ka ise omale meelepärast kirjandust valida, näiteks koduselt raamaturiiulilt. Selleks on raamatukoguhoidjad mõelnud teemad, millest lähtuvalt saab laps omale lugemiseks raamatuid valida. Raamatute ja teemade nimekirja ning kõik osalemistingimused leiab Tallinna Keskraamatukogu lastelehelt.

Iga läbiloetud raamatu kohta tuleb joonistada pilt või kirjutada tagasiside. Samuti võib tagasisidena saata foto kohast, kus raamatut loeti. Kõik huvilised saavad lugemisprogrammi kulgu jälgida veebis.

Lapsed, kes loevad programmi jooksul läbi vähemalt 10 raamatut, saavad auhinna. Parimatest “Suvi raamatuga” joonistustest ja fotodest tehakse näitus, mida saab vaadata Tallinna Keskraamatukogu lastelehel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.