"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Nõmme linnaosas joonitakse 40 ülekäigurada (0)
08. juuni 2020
Nõmme LOV

Nõmme linnaosa valitsus kaardistas linnaosas asuvate jalakäijate ülekäiguradade olukorra, mille käigus tuvastati, et 40 ülekäiku vajab joonimist.

Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis ütles, et vastav info ülekäiguradade joonimisvajaduse kohta Nõmme linnaosa tänavatel on edastatud Tallinna Transpordiametile.

“Joonimist vajavad ülekäigurajad asuvad nii Nõmme keskuses, Kadaka puiesteel, Pärnu maanteel, Vabaduse puiesteel, aga ka mitmetel väiksematel tänavatel,” ütles linnaosavanem. “Kulunud märgistusega ülekäigurajad tänavatel on autojuhtidele halvasti nähtavad ja tihti märgatakse teed ületavaid jalakäijaid valgusfoorita teedel ja tänavatel viimasel hetkel. Liiklusmärgistus on küll olemas, aga kindlasti peaksid valged triibud sõiduteel seda täiendama. Mida rohkem me tähelepanu ohutusele pöörame, seda vähem on meil hiljem kurbi tagajärgi.” 

Ühtlasi palub linnaosavalitsus autojuhte ja jalakäijaid olema liikluses rohkem tähelepanelikumad ja üksteisega arvestama ning mõistvat suhtumist töödega kaasnevate võimalike ebameeldivuste pärast.

 

 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.