"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinn tänab haridusasutuste juhte ja tunnustab hariduskonkursside võitjaid (0)
08. juuni 2020
Mats Õun

"Ei vaja vist eraldi rõhutamist, kui palju 2020. aasta eriline kevad meie kõigi elu ja tegevusi mõjutas, kuid liigse pateetikata võib öelda, et hariduse vallas on sel aastal eriliselt palju põhjust eneste üle uhke olla," tõdeb abilinnapea Vadim Belobrovtsev õppeaastale tagasi vaadates.

Homme, 9. juunil tänab Tallinn oma haridusasutusi õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning tunnustab hariduskonkursside võitjaid.

“Ei vaja vist eraldi rõhutamist, kui palju 2020. aasta eriline kevad meie kõigi elu ja tegevusi mõjutas, kuid liigse pateetikata võib öelda, et hariduse vallas on sel aastal eriliselt palju põhjust eneste üle uhke olla,” tõdeb abilinnapea Vadim Belobrovtsev õppeaastale tagasi vaadates. “Silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilaste edu ei taga üksnes andekus ja isiklikud ponnistused, vaid kogu taustsüsteem ja meeskond. Seega väärivad erilist tänu ja tunnustamist ka tänavu tavapärasest suuremat koormust kandnud õpetajad ning lapsevanemad.”

Haridusasutuste ja -töötajate ning õpilaste tunnustamiseks korraldab Tallinna Haridusamet igal aastal mitmeid konkursse. Tänavu tunnustatakse konkursside “Aasta õpilane 2020”, “Tervise tegu 2020”, “Koostööprojekt 2020” ja “Haridusuuendus 2020” võitjaid ning antakse välja tiitlid “Aasta hoolekogu”, “Tegus juht”, “Tegus haridusasutus”, “Tegus õpilasesindus”, “Tunnustav kool” ja “Tunnustav lasteaed”. Tunnustatakse ka edukamaid koole koolispordis ja aineolümpiaadidel ning aasta parimat olümpiaadide juhendajat.

Tunnustuse saab kokku 54 asutust ning ligi 150 inimest. Traditsioonilise piduliku vastuvõtu asemel jõuavad auhinnad sel aastal adressaatideni koolide ja lasteaedade kaudu, konkursside võitjate nimed aga avalikustatakse homses Eesti Päevalehes.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.