"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Ööpäevaga uusi positiivseid kooronatesti tulemusi ei lisandunud (1)
13. august 2020

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 1 193 haigust COVID-19 põhjustava SARS-CoV-2 viiruse esmast testi, uusi positiivseid testitulemusi ei lisandunud.

13. augusti hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi 8 inimest, juhitaval hingamisel on 1 patsient. Uusi surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandunud. Kokku on Eestis koroonaviirus nõudnud 63 inimese elu. Tänaseks on haiglates lõpetatud 396 COVID-19 haigusjuhtumit 383 inimesega.

Tänase seisuga on tervenenud 1 976 inimest. Neist 1 501 inimese (76%) haigusjuhtum on lõpetatud, 475 inimese puhul (24 %) on positiivsest testist möödunud rohkem kui 28 päeva ja inimene ei viibi haiglaravil ehk ootab tervenemise kinnitamist.

Eestis on kokku tehtud ligi 131 tuhat esmast testi, nendest 2 174 ehk 1,6 protsenti on olnud SARS-CoV-2 viiruse suhtes positiivsed. Koroonatestide täpsemat statistikat saab vaadata www.terviseamet.ee/koroonakaart.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

vot tak
13. aug. 2020 19:26
https://lounaeestlane.ee/vene-tippteadlane-pani-puuduliku-koroonavaktsiini-tottu-ameti-maha/ Vene Teaduste Akadeemia ja terviseministeeriumi eetikakomisjoni liige, hingamisteede haiguste professor dr Aleksander Tšukalin pani eetikakomisjonis ameti maha pärast puuduliku koroonavaktsiini kinnitamist. Enne seda üritas Tšukalin eetikakomisjonis vaktsiini kinnitamist blokeerida. Kui see ei õnnestunud, pani ta ameti maha, vahendab Daily Mail. Tšukalini väitel on vaktsiini kinnitamise puhul tegemist suure eetikanõuete rikkumisega. Ta süüdistab kahte juhtivat meedikut puuduliku vaktsiini läbisurumises. Need on vaktsiini väljatöötamisega tegelenud Gamaleja uurimisinstituudi direktor dr Aleksander Gintsburg ja Vene sõjaväe tippviroloog dr Sergei Borisevitš. Viimased kaks on uue Vene koroonavaktsiini põhilised toetajad.