"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna uudised 17.08.2020 (0)
18. august 2020

Vaata järgi, millest põnevast räägiti eilses Tallinna-keskses uudistesaates "Tallinna uudised".

Uuendatud Mustakivi peatus

Lasnamäelased saavad umbes pool tundi kokku hoida, kui nad soovivad sõita kaugliinibussiga ida suunas. Mustakivis avati bussipeatus, kus kaugemale reisijaid peale võetakse.

Bussipeatusesse on paigaldatud kaks uut ootekoda, uuendatud kõnnitee asfaltkate ja bussipeatuse ala tänavavalgustus. Nägemispuudega inimeste ohutuks liikumiseks on bussist väljumise kohas tehtud hoiatavad ja suunavad kompmise teel tunnetatavad märgistused.

Loe teema kohta rohkem siit.

Täiendav rühm kuulmispuudega lastele

Täna avati Tallinna Heleni Kooli lasteaias täiendav rühm kuulmispuudega lastele. Rühma oli pidulikult avama tulnud ka abilinnapea Vadim Belobrovtsev, kes nentis, et linna jaoks on väga oline, et kõik lapsed saaksid endale hariduse vastavalt nende vajadustele.

“Heleni kooli õpilaste ja lasteaialaste arv hakanud kasvama. Kuna sealse lasteaia ühes viipekeelses rühmas on juba maksimaalne arv lapsi, kuid järjekorras on veel kuus last, tekkis vajadus teise viipekeelse rühma avamiseks,” ütles Belobrovtsev.

Loe teema kohta rohkem siit

Russalka kiiruskaamerad rahustavad autojuhte

Juhid ei kihuta üksnes Laagna ja Järvevana teel – Russalka ristmikul tööle pandud kiiruskaamerad näitasid, et sealgi on olukord väga hull.

“Esimene päev testi näitas seda, et siin oli üle 2000 rikkumise. See on mõjukas number, mis näitab otseselt nende kaamerate vajadust,” kinnitas Tallinna Transpordiameti liikluskorralduse osakonna juhataja Talvo Rüütelmaa. “Tegelikult on linn kaalumas ka võimalust, et panna teatud kohtadesse emotsioonikaamerad,” lisas abilinnapea Andrei Novikov.

Loe teema kohta rohkem siit

Linnalaager ühendab spordi ja hariduse

Kesklinnas algas JK Volta linnalaager, mis hõlab endas nii sporti kui ka haridust. Lisaks igapäevastele jalgpalli treeningutele saavad lapsed iga päev külastada ka ühte muuseumi.

“Hommikul kogunetakse staadionil ning tehakse hommikune trenn. Pärast lõunasööki tuleme muuseumisse – iga päev erinev muuseum – ning pärast seda tuleme tagasi staadionile õhtust trenni tegema,” rääkis JK Volta juhatuse esimees Raimo Nõu. 

Loe teema kohta rohkem siit.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.