"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
GALERII! Kirjandustänaval avati lugemispaviljon (0)
05. september 2020
Erakogu

„Suur aitäh hea koostöö eest Kadrioru rahvale ja Tallinna Kirjanduskeskusele, tänu kellele jõudsime ideest tegudeni,“ ütles Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus. „Soovin kõigile lugemisrõõmu siin paviljonis, mis on avatud alati ja kõigile ning kuhu igaüks on teretulnud raamatuid tooma või laenutama.“

Vaata galeriid (137)

Kadrioru Kirjandustänava festivalil pandi vastavatud lugemispaviljonis täna riiulisse esimesed raamatud.

Koos neljandat korda toimuva kirjandusfestivaliga avasid Koidula ja Faehlmanni tänava nurgal lugemispaviljoni Anu Aus ja Tallinna Kirjanduskeskuse juhataja Maarja Vaino. Paviljoni riiulitele asetati esimesed raamatud kingitusena Kesklinna valitsuselt.

Lugemispaviljonini viivad värsked laudteed, mille rajamiseks kasutati Raekoja platsil viimati seisnud jõulukuusest saadud saematerjali. Lähiajal on kavas paigaldada Koidula-Faehlmanni lugemisnurgale ka infotahvel esmase teabega Kirjandustänava ja seal toimuvate kirjandusfestivalide kohta.

Tänase festivali külastajad saavad Kesklinna valitsuse telgis anda oma panuse naistevastase vägivalla ohvrite abistamiseks, ostes väikese maiustuse. Nii kogutud raha läheb annetusena naiste tugikeskusele. Lisaks heategevusele saab linnaosavalitsuse telgis lähemalt tutvuda prügi sorteerimise põhitõdedega ning mängulises vormis panna oma teadmised selles vallas proovile.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.