"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
ITK taasalustab ravile tulevate patsientide testimist (0)
25. september 2020

COVID-19 proov võetakse kuni 48 tundi enne päevaravile/statsionaarsele ravile tulekut. Varasemad testivastused ei ole aktsepteeritavad. ITK töötajad võtavad eelnevalt patsientidega ühendust ja broneerivad testimiseks aja.

Laupäeval alustab Ida-Tallinna Keskhaigla taas plaaniliste päevaravi ja statsionaarsele ravile tulevate patsientide testimist COVID-19 viiruse suhtes. 

Alates homsest alustatakse Ravi tänava üksuse C-korpuse taga asuvas telgis naistekliiniku ja Magdaleena plaaniliste päevaravi ja statsionaari patsientide testimist COVID-19 suhtes. COVID-19 proov võetakse kuni 48 tundi enne päevaravile/statsionaarsele ravile tulekut. Varasemad testivastused ei ole aktsepteeritavad. ITK töötajad võtavad eelnevalt patsientidega ühendust ja broneerivad testimiseks aja.

Aktsepteerime ka teistes asutustes tehtud testi vastust, kui see on dokumenteeritud ja tehtud mitte varem kui 48 tundi enne planeeritavat ravile tulekut. 

Alates esmaspäevast avatakse Magdaleena onkoloogia ambulatoorse päevaravi ruumides 0-korrusel ala, kus testitakse kaugemalt tulevaid eelnevalt testimata plaanilisi päevaravi ja statsionaarse ravi patsiente COVID-19 suhtes. Testimine toimub eelregistreerimisega vastavalt broneeritud ajale. Ka nende patsientidega võtab eelnevalt ühendust ITK töötaja.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.