Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Algasid taskuhäälinguõhtud noortele (0)
29. september 2020
Albert Truuväärt

Tallinna Keskraamatukogu ja Kesklinna noortekeskus kutsuvad noori taskuhäälinguõhtutele arutama kirjanduse ja erinevate eluliste teemade üle. 

Taskuhäälinguõhtud toimuvad Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) ja Kesklinna noortekeskuses (Raua 23) algusega kell 17.

  • 30.09.2020 Tallinna Keskraamatukogus
  • 07.10.2020 Kesklinna noortekeskuses
  • 14.10.2020 Tallinna Keskraamatukogus külas on kirjanik Reeli Reinaus
  • 28.10.2020 Kesklinna noortekeskuses

Tallinna Keskraamatukogu noorteteeninduse peaspetsialist Mirjam Kaun kutsub noori osalema: “Taskuhäälinguõhtud on lõbusad üritused, kus saab lisaks salvestamise kogemusele uusi sõpru, lugemissoovitusi, julgust esinemiseks ning vahetada teiste noortega mõtteid ja arvamusi elus ettetulevate seikade osas. Osaledes saad kogemuse taskuhäälingu loomisel või muuta oma tavapärane jutuajamine põnevamaks,” ütles Mirjam Kaun.

Teretulnud on ka noored, kes ei soovi taskuhäälingu salvestusel lindile jääda, sest kohapeal toimuvat vestlust saab ka lihtsalt pealt kuulata. Salvestuse ettevalmistamise käigus saavad noored õppida tehnika ülesseadmist, vestlusteemade ettevalmistamist ning omavahel ja esinejatega vahetult suhelda.

Taskuhäälingu salvestamisel osalemiseks tuleks ennast eelnevalt registreerida lingil. Lisainfot e-posti aadressil: noorte@tln.lib.ee.

Kõiki salvestusi saab järele kuulata Tallinna Keskraamatukogu noorteka kanalites: Spotify, Google podcast, Apple Podcast ja YouTube, Castbox, Stitcher.

Taskuhäälinguõhtute korraldamist toetab Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.