“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
VIDEO! Punase tänava veetorustiku rekonstrueerimine läheneb lõpule (0)
05. oktoober 2020
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

"Tegemist on väga tähtsa investeeringuga, mis tulevikus vähendab piirkonna elanike jaoks veekatkestuste arvu. Tallinna Vesi annab endast parima, et taastada tavapärane veesurve," ütles abilinnapea Kalle Klandorf. 

Tallinna Vesi teostab Punasel tänaval torustike rekonstrueerimistöid, et tagada linna ühe tähtsaima veetorustiku jätkuv töökindlus ka tulevikus. Tänaseks on valmis ligikaudu 70 protsenti torustikutöödest ja suurprojekt on kavas lõpetada oktoobri lõpuks. 

Klandorfi sõnul kestavad tööd Lasnamäe tähtsaima survetõstepumpla väljundtorustikul 5. oktoobril kella kaheksast õhtul kuni 6. oktoobri keskpäevani. Ajutiselt jäävad veeta kortermajad ja hooned Kalevipoja tänaval ning Punasel tänaval Smuuli tee ja Varraku vahelisel alal. 

“Lähinädalatel teostatakse ümberühendus ka teise väljuva toruga, mille käigus tehakse uus katkestus. Pidevalt peab töötama üks pumplast väljuv toru, et tagada vesi Lasnamäe elanikele, mille tõttu samal ajal ei saa neid katkestusi teha. Tegemist on väga tähtsa investeeringuga, mis tulevikus vähendab piirkonna elanike jaoks veekatkestuste arvu. Tallinna Vesi annab endast parima, et taastada tavapärane veesurve ja et katkestus oleks võimalikult lühiajaline,” rõhutas Klandorf ning lisas, et ülejäänud Lasnamäe piirkonnas võib esineda surveprobleeme ülemistel korrustel.

Rekonstrueerimistööde käigus rajatakse 12 suurt betoonkambrit sulgelementidele, et piirkonna torustikku oleks võimalik sektsioneerida. Tööde lõpetamiseks on vajalik täiendav veekatkestus ka oktoobri keskpaigas, mille täpsest toimumise ajast informeeritakse mõjutatud kliente otse.

Juhul kui nimetatud piirkondades püsivad veeühendusega seotud probleemid kauem kui 6. oktoobri keskpäevani, palub Tallinna Vesi sellest teavitada avarii-info telefonil 62 62 400.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.