"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kristiines lõppes menukas välitreeningute üheksas hooaeg (0)
07. oktoober 2020

"Need treeningud on igal aastal olnud populaarsed ja saanud heaks traditsiooniks aktiivsemate Kristiine elanike jaoks, paljude jaoks ka kindlasti iganädalaseks suhtlusklubiks," rääkis Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.

Täna toimus selle aasta viimane tasuta välitreening Löwenruh` pargis Kristiine linnaosas. Välitreeningud toimusid igal kolmapäeval kogenud sporditreeneri Aliis Sarapiku juhendamisel. 

Riibe sõnul ühendavad tasuta tervise- ja kepikõnnitreeningud Löwenruh pargis osalejaid erinevatest vanusegruppidest. “Need treeningud on igal aastal olnud populaarsed ja saanud heaks traditsiooniks aktiivsemate Kristiine elanike jaoks, paljude jaoks ka kindlasti iganädalaseks suhtlusklubiks. Treeningute juhendaja Aliis Sarapik peab oluliseks kogu grupi ühendamist ning enda keha kuulamist ehk igaüks valib just endale sobiva tempo. Panime tervisedenduse fookuse sel aastal vabas õhus treenimisele ja liikumise propageerimisele linnaosas kuna soovime, et kõik elanikud saaksid hoida end heas füüsilises vormis,” rõhutas Riibe. 

Lisaks venitusharjutustele ja liikumisele pargis lõpetavad iga treeningu muusikasse tehtavad tantsulised liikumised. Juhendaja Aliis Sarapiku sõnul võtab igaüks sellest iganädalasest kokkusaamisest koju kaasa nii lihtsaid harjutusi kui ka palju rõõmuenergiat.

“Ma tänan meie treeningutel osalenuid. Aga kindlasti igaüks võiks jätkata jalutamisega ja muu aktiivse füüsilise tegevusega ka eeloleval talveperioodil, kasutades meie treeningutel saadud oskusi ja teadmisi, külastada Kristiine kauneid parke ja haljasalasid,” lisas Riibe.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.