"Kui vanasti said inimesed tänaval petta, siis nüüd internetis."

Joosep Kaasik, Põhja prefekt
VIDEO! Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti loomisest möödub täna 17 aastat (0)
16. oktoober 2020
Mupo

Tänase sünnipäeva hommikul saatis ameti juhataja Aivar Toompere kõigile kolleegidele elektroonilise tervituse, kus ta tänab kõiki kolleege senise koostöö eest, eriti aga pikaajalisi töötajaid nende panuse ja ajaloolise mälu edasikandmise eest. 

Eraldi tunnustatakse pöördumises eriolukorra ajal eesliinil tööd teinud töötajad:  

“Käesolev aasta on olnud eriline! Eriolukord, mis mõjutas kogu ühiskonda andis meile palju uusi ülesandeid, millistega me varem polnud kokku puutunud. Enamus täna tunnustuse saajatest on pälvinud selle just eriolukorraajal osutatud panuse eest. Need on inimesed kes riskisid igapäevaselt oma tervisega, et tagada järelevalve  kehtestatud reeglite täitmise üle. Mul on tõsiselt hea meel sellest, et meie ametnikud suhtusid saadud ülesannete täitmisse täie tõsidusega ja eeskujulikult! See oli tohutu lisatöömaht aga saime hakkama!

Oma õnnitlused sünnipäevaks edastasid ka Riia, Vilniuse ja Liepaja korrakaitseüksused, kellega Tallinna munitsipaalpolitseid on juba aastaid teinud head koostööd. Samuti tulid õnnitlused Läänemere Linnade Liidu esinduselt (UBC), mille kohaliku turvalisuse ja avaliku korra töögrupi liige ollakse aastast 2010.

Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet  loodi 16. oktoobril 2003 Tallinna Tuletõrje- ja Päästeameti koosseisulise osana, kuhu kuulus 12 ametnikku. Järelevalve tehti Tallinna avaliku korra, heakorra eeskirja, kaevetööde eeskirja ning koerte ja kasside pidamise eeskirja üle. Tänaseks on mupo isikkoosseis kasvanud  138-ni ja ka töövaldkonnad on tunduvalt laienenud.  

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.