„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
VIDEO: Tallinn on lumeks ja libeduseks valmis (0)
17. oktoober 2020
Mats Õun

"Meie oleme küll valmis aga inimesed peavad ka ise valmis olema. Kui ootamatult lumi tuleb, meie saame oma sahad tänavatele libedust tõrjuma küll, kuid kas kõik inimesed on autorehvid vahetanud selleks ajaks," muretses Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf.

Siis nad kiruvad muidugi Tallinna linna, et teed on libedad. Tegelikult peaks peeglisse vaatama, et milles siis see libedus seisneb, mis selle põhjus on?”

Klandorfi sõnul on Tallinnal plaanis novembri algul vaadata üle oma partnerite tehnika ja ka kõigil majaomanikel ning korteriühistutel tuleks kontrollida oma sõelmetagavara. “Kindlasti tasub eramajade omanikel ja ühistute juhtidel vaadata üle oma tagavarad sõelmete osas, mida siis puistada, kui ilm külmaks ja jäiseks läheb. Kui neid ei ole, siis tasuks uurida linnaosast, kuidas neid on võimalik saada,” rääkis Klandorf. “Tavaliselt igal aastal me oleme andnud nii eramajadele ja ka ühistutele, kes seda soovivad. Meie koostööpartnerid praegu valmistuvad talveks kloriidide ostmisega.”

Samuti soovitas Klandorf inimestel hakata mõtlema rehvivahetusele. “Kellel on lamellrehvid võiks need juba alla panna. Arvatakse, et nädala lõpus võivad tulla öökülmad või natuke lunud isegi.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.