"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Talveajale üleminek muudab rongide sõiduplaani (0)
19. oktoober 2020
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

"Võime koos reisijatega rõõmustada, sest remonttööd on Tapa-Narva lõigul lõpetatud ning seega saame jälle oma kliendid kiiremini kohale viia," märkis Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. 

Alates pühapäevast on muudatusi kõikide suundade sõiduplaanides. Sõiduajad Narva ja Viljandisse muutuvad kiiremaks, Narva liinile lisandub ka õhtune ekspressreis.

Talveajale ülemineku tõttu muutub rongide sõidugraafik, enim nihkuvad Tallinna ja Narva vahel sõitvate rongide väljumisajad.

Nagu ikka kevadeti ja sügiseti, ei pääse me sõiduplaani muutmisest ka seekord. Samas võime koos reisijatega rõõmustada, sest remonttööd on Tapa-Narva lõigul lõpetatud ning seega saame jälle oma kliendid kiiremini kohale viia. Ekspressrong sõidab Narva vähem kui 2 tunni ja 15 minutiga. Et sõitjatel oleks kiireid ühendusi võimalik maksimaalselt ära kasutada, anname Narva liinil jälle käiku õhtuse ekspressrongi, seda mõlemal suunal,” ütles Kongo. 

“Muudatusi tuleb ka Tartu, Rapla-, Türi- ja Viljandi reiside sõiduplaanidesse.Remonttöödest tingitud kiiruspiirangud lõppevad ning Türi ja Viljandi reiside sõiduajad lühenevad. Ekspressrong hakkab praegu Viljandisse sõitma tunni ja 55 minutiga, loodame, et see väheneb detsembris veelgi.” 

Läänesuuna remonttööd jätkuvad, Turba liinil tuleb osade väljumiste puhul kasutada asendusbusse kuni 28. oktoobrini.

Täpsem info sõiduplaanimuudatuse kohta on leitav Elroni kodulehelt ja ka ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.