“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Kaarsilla Kinnisvara ehitab Tallinna esimese Terminal Oili tankla (0)
26. oktoober 2020

Kaarsilla Kinnisvara arendab Tallinnasse aadressile Osmussaare 15 pealinna esimese Terminal Oili tankla, samale krundile tuleb ka Carglassi esindus.

6700-ruutmeetrisele krundile tuleb hoone ehitusaluse pinnaga ligikaudu 1500 ruutmeetrit. Ehitusluba hoone ehitamiseks väljastati möödunud nädala lõpus ning ehitustegevus algab kohe. Hoone valmib 2021. aasta suvel, teatas Kaarsilla Kinnisvara.

Objekti peaprojekteerija on K-Projekt AS ja hoone projekteeris Raamprojekt OÜ. Ehituslepingu sõlmis Kaarsilla Kinnisvara ettevõttega Embach Ehitus, ehitusjärelvalvet teostab Infragate Eesti AS.

Tegu on esimese Terminal Oili tanklaga, mis asub Tallinna linnas. Lisaks tankla põhiteenusele ehk kütuse müügile hakkab tankla pakkuma ka autopesu ja toitlustusteenuseid. Majanaaber Carglass tegeleb autoklaaside parandamise ja vahetamisega. 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ põhitegevus on äri- ja kaubanduspindade üürimine, haldamine ning arendamine. Ettevõttel on Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas kokku 66 000 ruutmeetrit üüritavat pinda, sealhulgas ligi 37 000 ruutmeetrit kaubanduspinda, 27 000 ruutmeetrit büroopinda ja 2000 ruutmeetrit laopinda.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.