"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
PÄÄSTMAKS ELUSID! Pirital jagati 2500 helkurit (0)
28. oktoober 2020

"Koolide ja lasteaedade juures toimunud aktsiooni mõte on pöörata tähelepanu ohutule liiklemisele ja rõhutada helkuri kandmise vajalikkust," sõnas Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Pirita linnaosa valitsus ja 28 sisekaitseakadeemia kadetti kinkisid täna hommikul Pirita õpilastele ja lasteaia mudilastele helkureid. Kokku jagati laiali 2500 helkurit. 

“Koolide ja lasteaedade juures toimunud aktsiooni mõte on pöörata tähelepanu ohutule liiklemisele ja rõhutada helkuri kandmise vajalikkust,” sõnas Liinat. Ta lisas, et helkuri kandmine pimedal ajal on jalakäijale kohustuslik nii valgustatud kui ka valgustamata teel.

Seekord jagati helkureid esimest korda koostöös sisekaitseakadeemiaga. “Kõigi Pirita haridusasutuste juures kinkisid kooli ja lasteaeda ruttajatele helkureid 28 kadetti. Koos kadettidega oli selle väikese elupäästja jagamine väga lihtne,” kiitis linnaosavanem. Ta lisas, et helkuri said nii lapsed kui ka last hommikul kooli saatma tulnud lapsevanem ja kui kadetid märkasid lihtsalt möödujat, kel polnud helkurit, sai selle kohe jopevarruka külge. 

Linnaosavanem nentis, et võrreldes varasemaga kantakse helkureid rohkem, aga mõistagi oli ka neid, kellel helkur taskus või hoopistükkis koju ununenud.

Keegi helkuri puudumise pärast riielda ei saanud, kadetid selgitasid helkuri kandmise vajalikkust ja jagasid häid soove liikluses hakkama saamiseks. Kandke helkurit, olge nähtavad!” ütles Liinat. 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.