"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Mati Alaver abistab taas Eesti suusatajaid (0)
03. november 2020
Scanpix

Mati Alaver aitab korraldada 4.-25. novembrini Soomes Olosel seitsmele Eesti suusaliidu liikmesklubi sportlasele laagrisse minekut ja seejärel osalemise 25.-30.novembril toimuval Ruka MK-etapil.

Mati Alaver aitab korraldada seitsmele Eesti suusaliidu liikmesklubi sportlasele Soome laagrisse minekut, Eesti Suusaliidu teatel on igasugune koostöö Alaveriga keelatud, vahendas BNS Postimeest.

Eesti Suusaliidu juhatus sai Soome suusaliidult kinnitatud info, et Mati Alaver aitab korraldada 4.-25. novembrini Soomes Olosel seitsmele Eesti suusaliidu liikmesklubi sportlasele laagrisse minekut ja seejärel osalemise 25.-30.novembril toimuval Ruka MK-etapil.

Sportlasi Soomes esindab Aivar Rehemaa oma klubi AR Pro Team kaudu, mis ei ole Eesti suusaliidu liige. Sportlastena on kaasas Marko Kilp, Karl Sebastjan Dremljuga, Johanna Udras, Steve Vahi, Kaarel Kasper Kõrge, Martin Himma ja Margaret Peterson.

Suusaliidu teatel on igasugune koostöö dopingu tarvitamisele kallutamise eest kriminaalkorras karistatud Alaveriga on keelatud, sest see võib rikkuda ametlikult sportlase karjääri.
 
Suusaliit on teavitanud kõiki sportlasi võimalike tagajärgede eest koostöö tegemisel Alaveriga.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.