"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud.

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinna uudised 03.11.2020 (0)
04. november 2020

Vaata järgi, millest uuest ja põnevast räägiti eilses Tallinna-keskses uudistesaates "Tallinna uudised".

Algas Tallinna visioonikonverents

Tallinna visioonikonverents “Tark linn ei saa kunagi valmis!” on olukorda arvestades kolinud virtuaalmaailma. Arutelusid ja ettekandeid kanti üle veebis.

“Kui rääkida näiteks Tallinna Haiglast, siis me ehitame ta küll Lasnamäe servale, aga kogu kesklinna tuleb sinna pikendada – me ju ei ehita lihtsalt hoonet, vaid arendame kogu keskkonda,” sõnas Tallinna linnaplaneerija Jaak-Adam Looveer.

Loe teema kohta lisaks siit

Perearstiabis kavandatakse muudatusi

Sotsiaalministeeriumis tutvustati perearstiabis kavandatavaid muudatusi, mille peamiseks eesmärgiks on muuta perearstiabi korraldust paindlikumaks ja inimkeskesemaks.

“Oluline on, et noorte perearstide sisenemine peremeditsiini oleks sujuvam, teisalt peame enam toetama ja hoidma ka juba töötavaid perearste,” märkis sotsiaalminister Tanel Kiik. 

Loe teema kohta lisaks siit

Sõudebaasi tee sai vee ja kanalisatsiooni

Sõudebaasi tee ühendati Tallinna veevõrguga. Pikka aega olid sealsed elanikud ilma kanalisatsioonita ja mõned ka veeta. Siiski tuleb elanikel veel oodata, kuni Tallinna Vesi võrgu üle võtab.

“Veevarustuse ja kanalisatsiooni ehitustööde käigus rajati veevarustuse liitumispunktid olemasolevatele ja perspektiivis moodustatavatele kinnistule ning ehitati välja piirkonna ühiskanalisatsioon koos kinnistute liitumispunktidega,” selgitas Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi.

Loe teema kohta juurde siit

Filmimuuseum kutsub võidukaid pöffihunte vaatama

Novembris linastuvad Filmimuuseumis PÖFFi peaauhinna võitnud filmid. Algus tehakse homme õhtul kell 6 filmiga “Me peame rääkima Kevinist”.

Koostöös Elisa Stage´iga saab kolme Filmimuuseumi programmi filmi vaadata kodust lahkumata. Ka Pimedate Ööde Filmifestival on sel aastal esimest korda kättesaadav digitaalselt üle kogu Eesti.
 
Loe festivali kohta lisaks siit
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.