Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Algas laste ja noorte lugemisprogramm "Loeme ennast botaanikaaeda" (0)
09. november 2020
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

Lugemisprogrammis võistlevad klassid loevad end Tallinna Botaanikaaeda, kus on 8500 taimeliiki. Just see number ongi lugejate eesmärgiks – lugeda kokku kõik botaanikaaia taimeliigid.

Tallinna Keskraamatukogu ja Tallinna Botaanikaaed kutsuvad õpilasi kogu klassiga osa võtma lugemisprogrammist “Loeme ennast botaanikaaeda”. Programm kestab 09.11.2020-30.04.2021. a ning osalema on oodatud Tallinna koolide 1.–9. klasside õpilased. 

Lugemisprogrammis võistlevad klassid loevad end Tallinna Botaanikaaeda, kus on 8500 taimeliiki. Just see number ongi lugejate eesmärgiks – lugeda kokku kõik botaanikaaia taimeliigid. Osalemiseks registreerib õpetaja klassi ning peab arvestust loetud raamatute ja lehekülgede arvu üle. Õpetaja edastab iga kuu lõpus kokkuvõtte koolile lähimasse raamatukokku. Võistlust saavad kõik huvilised jälgida veebis.

Kõige rohkem lugenud klassid saavad auhinnaks Tallinna Botaanikaaia külastuse. Lisaks loositakse kõigi eesmärgi täitnud klasside vahel välja kaks kohtumist kirjanikuga, kes on taimedest raamatuid kirjutanud.

Lugemisprogrammi osalemise tingimused leiab Lastelehelt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.