"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Haaberstis on toiduabi vajavate elanike arv märgatavalt kasvanud (0)
10. november 2020

"Kui kevadel pöördus linnaosavalitsuse sotsiaalhoolekande osakonna poole toiduabi saamiseks 109 isikut, siis hetkel on see arv juba 278," ütles Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi.

Haabersti linnaosavalitsus koostöös Tallinna Toidupangaga jagab iganädalaselt linnaosa elanikele toiduabi. Kui kevadel sai toiduabi 109 isikut, siis hetkel vajab seda Haabersti linnaosas 278 isikut.  

Hanimägi sõnas, et toiduabi vajavate elanike arv võrreldes kevadega on Haabersti linnaosas märgatavalt kasvanud. “Kui kevadel pöördus linnaosavalitsuse sotsiaalhoolekande osakonna poole toiduabi saamiseks 109 isikut, siis hetkel on see arv juba 278,” ütles linnaosavanem.

“Toiduabi taotlemiseks tuleb toimetulekuraskustes elanikel pöörduda elukohajärgse linnaosavalitsuse poole. Linnaosavalitsuse sotsiaalhoolekande osakonna töötaja hindab toiduabi saamise vajadust ning lisab abivajajad nimekirja, mille alusel toiduabi väljastatakse. Samuti teavitavad sotsiaalhoolekande osakonna töötajad kuhu ja millal tuleb oma pakile järgi minna. Nimekirju uuendatakse regulaarselt, kuna toiduabi jagamine on ajutine,” selgitas Hanimägi. 

Linnaosavanem julgustas elanikke, kes on kaotanud oma sissetulekud ja praeguse olukorra tõttu sattunud majanduslikesse raskustesse, pöörduma linnaosavalitsuse poole. “Linnaosavalitsus saab toimetulekuraskutes elanikke aidata nii erinevate toetuste kui ka toiduabiga,” lõpetas Hanimägi. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.