"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Lasnamäe korteriühistud saavad libedatõrjeks tasuta graniitkillustikku (0)
10. november 2020
Scanpix/ Foto on illustreeriv

"Jalakäijate kaitsmiseks libeduse eest ja negatiivsete tagajärgede vältimiseks alustab linnaosavalitsus sel nädalal korteriühistutele graniitlaastukottide tasuta väljastamist", ütles Lasnamäe linnaosavanem Vladimir Svet. 

Eesoleval talveperioodil jagab Lasnamäe Linnaosa Valitsus korteriühistutelekampaania raames ligikaudu 25 tonni graniitkillustikku parema libedustõrje tagamiseks. 

“Praegu on ilm muutlik ja peagi on oodata esimesi külmasid, mis tähendab, et teed ja kõnniteed muutuvad libedaks. Jalakäijate kaitsmiseks libeduse eest ja negatiivsete tagajärgede vältimiseks alustab linnaosavalitsus sel nädalal korteriühistutele graniitlaastukottide tasuta väljastamist”, ütles Svet. 

Lasnamäe Linnaosa Valitsus jagab kampaania korras libeduse tõrjeks kõigile linnaosa korteriühistule tasuta kuni kolm graniitkillustikuga täidetud 25 kg kotti. 

Puistematerjali väljastatakse alates neljapäevast, 12. novembrist kuni 18. novembrini kell 14.00 kuni 18.00. Väljastamist ei toimu pühapäeval, 15. novembril. Väljastamine toimub aadressil Vana-Kuuli 13. Sel aastal eelregistreerimist ei ole. Puistematerjali jagatakse kõigile äriregistris registreeritud Lasnamäe korteriühistutele.

Vastavalt Tallinna linna heakorra eeskirjale on kinnistu ja ehitise omanik kohustatud teostama heakorratöid kinnistuga või ehitisega külgneval kõnniteel, mis asub teega külgneva kinnistu ja sõidutee vahel. Libeduse tõrjeks tuleb kasutada puistematerjali, mille tera läbimõõt on 2-6 mm. Keelatud on kasutada tuhka või kloriide.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.