"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pirita jagab tasuta graniitsõelmeid (1)
12. november 2020
Pirita LOV

Pirita linnaosa valitsus jagab libeduse tõrjeks tasuta graniitsõelmeid. Sõelmete saamiseks tuleb end registreerida.

“Praegu on väljas veel soojakraadid, kuid ega tali taeva ning miinustemperatuurid tulemata jää. Libeduse tõrjeks nii oma kinnistul kui ka kinnistuga piirneval kõnniteel jagab Pirita linnaosa valitsus tasuta graniitsõelmeid korteriühistutele ja eramajade omanikele,” sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “Sõelmete jagamine toimub kinnistupõhiselt – nii ühistutele kui ka eramaja omanikele anname ühe 25-kilose koti graniitsõelmeid kinnistu kohta,” selgitas linnaosavanem.

Graniitsõelmete saamiseks tuleb end kirja panna Pirita linnaosa valitsuse kodulehel (link avaneb 16. novembril) või võtta ühendust telefonil 645 7610 või e-aadressil jekaterina.laidinen@tallinnlv.ee.

E-kirjas on vaja märkida kinnistu aadress, taotleja nimi ja kontakttelefon. Korteriühistu puhul lisada märge “KÜ” ning kui on, siis ka ühistu nimi.

Registreerimine sõelmete saamiseks toimub 16.–22. novembrini. Sõelmeid jagatakse 23. novembrist kuni 4. detsembrini tööpäevadel kella 10–12 ja 13–15 Pirita linnaosa valitsuse juures (Kloostri tee 6). Sõelmetele tuleb järgi tulla.

“Igal kinnistuomanikul on kohustus teha libeduse tõrjet, et tagada ohutu liikumine. Libedustõrjeks pole lubatud kasutada tuhka ega kloriide,” tuletas linnaosavanem meelde.

 

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

tallinnast
12. nov. 2020 18:19
Selle ühe koti 25 kg võiks iga maja ukse taha kohale viia. Ühine transport on ju palju odavam ja mugavam. Kellele aga selline bürokraatia kasulik on, et eelnevalt registreerida ja siis veel transport leida ja kotile järgi minna? Ega see mingi kullakott ole, et nii paljud peavad tegelema!