"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
VIDEO: Põhja-Tallinna teed ja tänavad said enne talve korda (0)
16. november 2020
Ilja Matusihis

Sel nädalal sai Põhja-Tallinn ühele poole kõrvaltänavate ja kvartalisiseste teede taastusremondiga – valmis seitse uut objekti, mis läksid maksma üle 600 000 euro.

Kõige laiaulatuslikumad tööd toimusid Maleva põigus, kus rajati uus sõidutee koos kõnniteedega, uued tehnovõrgud ning haljastus koos linnamööbliga, teatas linnaosavalitsus.

“Põhja Tallinnas uuendati asfaltkatteid ligi 13 500 ruutmeetri ulatuses. Lisaks Maleva põigule uuendati Saue, Pebre ja Nabra tänavatel teede ja kõnniteede katendid ning vajalikud juurdepääsud kinnistutele. Kaluri, Pelguranna 46 ja Puhangu tänava pikendusel rajati uued teede katendid koos juurdepääsuteedega sealsetele garaažidele,” ütles Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Lisaks vahetati kõikidel tänavatel välja kaevupäised ujuvat tüüpi päiste vastu ning tehti puude hoolduslõikus. Kõikidel objektidel tegid Tallinna Vesi ning Gaasivõrk korda oma tehnovõrgud.

Keskkonna- ja kommunaalamet tellis kvartalisiseste teede taastusremondi osaühingult Infraroad

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.