"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
FOTOD! Lasnamäe Smuuli viadukti puhastustöödele tuli kaasata mupo inspektorid (0)
19. november 2020
Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

Kui varasema info põhjal elas silla all ca 15-inimeseline kodutute koloonia, siis eilse reidi käigus avastati vaid kaks seal redutanud kodutut - mees ja naine - kelle sõnul on kõnealune koht nende kahe päralt juba umbes pool aastat.

Eile olid mupo Lasnmäe piirkonna inspektorid abiks Keskkonna- ja kommunaalametile, kes soovis puhastada üle Laagna tee kulgeva  Smuuli tee viadukti sademeveesüsteeme. 

Vaata galeriid (12)

Kahjuks ei olnud töid pikema perioodi jooksul õnnestunud teostada viadukti all elavate kodutute laagri tõttu. Pöördumises mupo poole paluti abi  seal elavatele inimestele olukorra selgitamiseks ning puhastust teostavate töötajate juurdepääsu võimaldamiseks. Seda täna koostöös ka tehti. 

Kui varasema info põhjal elas silla all ca 15-inimeseline kodutute koloonia, siis eilse reidi käigus avastati vaid kaks seal redutanud kodutut – mees ja naine – kelle sõnul on kõnealune koht nende kahe päralt juba umbes pool aastat. Kodututel puudusid dokumendid ning ka huvi sotsiaalsele abile või vajalike dokumentide vormistamisele. Lahkuti suurte kilekottidega, kuhu, seda ei teadnud nad ka ise. 

Koristusbrigaadile avanes aga üsna õõvastav pilt – terve viadukti alune pind oli kui üks suur haisev prügila. Kollane kallur sai prügi kuhjaga täis. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.