"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinna Panoraam: haiglates on puudu 2000 õde (0)
22. november 2020

Pühapäeval TV6 eetris olev Tallinna Panoraam teeb stuudiointervjuu doktor Arkadi Popoviga, kes tõdeb, et meie haiglate meditsiinipersonal kannatab ülekoormuse käes ning kohe täna oleks võimalik tööle võtta vähemalt 2000 õde.

Gümnaasiumiõpilaste üleüldine distantsõpe Tallinnas eeldab koolidelt tugevat IT võimekust. Tallinn eraldab koolidele arvutipargi täiendamiseks pool miljonit eurot.

Tallinna Loomaaeda ehitatav uus ja unikaalne Tiigriorg tõotab kujuneda rahvusvaheliseks tõmbenumbriks.

Milliseid jõuluimesid saab näha advendiaegses Tallinna vanalinnas?

Kuidas võidelda nutisõltuvusega, mis noorte seas levivat stressi ja depressiooni üha rohkem võimendab?

Legendaarse teatrimehe ja Eesti teatrikooli rajaja Voldemar Panso mõju on Eesti teatris tunnetatav ka suurmehe 100. sünniaastapäeval.

Tallinna vanalinnas voolav looduslik kosk on kui hästi hoitud saladus, mis peidab end Helina Tilga keraamikapoe seina taga.

Tallinna panoraam on põnevate teemadega eetris pühapäeviti kell 17.30 TV6-s!

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.