"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Eksminister Marti Kuusik eitab ekskaasa kehalist väärkohtlemist (0)
24. november 2020
Scanpix

Viru maakohtu Rakvere kohtumajas algas kohtuprotsess lähisuhtevägivallas süüdistatava eksministri Marti Kuusiku üle, kes end kehalises väärkohtlemises süüdi ei tunnista.

Kohus vähem kui kaks päeva väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri ametit pidanud Kuusiku üle toimub väidetava kannatanu eraelu kaitseks kinniste uste taga ning seetõttu süüdistuse ja kohtuistungitel toimuva kohta avalikkusele teavet ei anta.

Kuusiku suhtes alustati kriminaalmenetlust eelmise aasta 29. aprillil tema kohta meedias esitatud väidetava koduvägivalla kahtluse uurimiseks.

Kohus arutab Kuusiku kehalise väärkohtlemise kriminaalasja üldmenetluses, kuid eelmise aasta oktoobris peetud eelistungil kuulutas kohus selle Marti Kuusiku eksabikaasa Karin Kuusiku taotlusel kinniseks.

Samas on Karin Kuusik varem öelnud, et ta end kannatanuks ei pea ning on eitanud tema suhtes väidetavalt toime pandud vägivalda.

Süüdistuse järgi põhjustas Marti Kuusik oma endisele abikaasale Karin Kuusikule vähemalt neli nädalat kestnud tervisekahjustuse.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.