"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Sotsiaalkindlustusameti juht vahetub (0)
24. november 2020

Sotsiaalkindlustusametit pea neli ja pool aastat juhtinud Egon Veermäe lahkub järgmise aasta veebruari lõpus erasektorisse ja uue juhi leidmiseks tuleb lähiajal konkurss.

„Kui ma rohkem kui neli aastat tagasi sotsiaalkindlustusametisse tulin, ei osanud ma küll ette kujutada, kui põnev see retk saab siin asutuses olema. Oleme palju ette võtnud ja ära teinud. Kindlasti on veel väga palju teha ja see, ma arvan, iseloomustabki seda organisatsiooni ja neid inimesi siin – me näeme arengut igal sammul,“ rääkis Veermäe pressiesindaja teatel.

„Egon on suure visiooni ja missioonitundega juht ning sotsiaalkindlustusamet on tema juhtimisel teinud tõelise tiigrihüppe nii digi- kui päristeenuste arendamises,“ ütles sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske. „Sooviksin meie koostöö pikemat jätkumist, kuid mõistan ka Egoni valikuid. Väljakutseid on olnud palju ja loomulikult on ka tulevikus vaja palju ära teha ning loodetavasti jätkab sotsiaalkindlustusameti tugev meeskond edukalt olemasolevate projektide ja teenuste arendamist.“

Veermäe on olnud sotsiaalkindlustusameti peadirektor alates 1. juunist 2016. Veermäe täidab oma senist rolli kuni 28. veebruarini 2021.

Avalik konkurss sotsiaalkindlustusameti uue peadirektori leidmiseks viiakse läbi lähiajal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.