“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
VIDEO JA FOTOD! Märt Agu: kõik vajavad liigutamist (0)
25. november 2020
Albert Truuväärt

"Piirangud hoiavad meid rohkem ja rohkem kontrolli all, aga mida rohkem tekib võimalusi ennast liigutada, seda paremini võiksime endid tunda," ütles tantsukava koostanud koreograaf Märt Agu. 

Vaata galeriid (20)

 

Tallinna Haridus- ja Noorsooameti peaspetsialist Kadri Koort ütles, et täna kutsuti koos noorte endiga üle-eestiliselt ellu “Tantsuaktsioon”. 

“Sellega seoses kutsusime täna, 25. novembril kõiki noori üle Eesti tantsima,” selgitas Koort. 

Tantsukava oli koostanud tunnustatud koreograaf Märt Agu ning laul “Halb või hea” mille taustal tantsiti, oli pärit Liis Lemsalult.

Aktsiooni nimi on “Loon ise oma elu” ning Koort soovitas kõigil teha fotosid ning laadida need oma instagrami kontodele, täägida Liis Lemsalu, Märt Agu ja Teeviit.

Koreograaf Märt Agu ütles, et tegu on igati toreda aktsiooniga. Tema sõnul on tänasel päeval kõigi jaoks liikumine väga oluline, sest inimesed koonduvad järjest rohkem arvutite taha. “Piirangud hoiavad meid rohkem ja rohkem kontrolli all, aga mida rohkem tekib võimalusi ennast liigutada, seda paremini võiksime endid tunda,” lausus Agu. 

Üle-eestiline noorsootöönädal toimub igal aastal, tänavu juba kümnendat korda. “Tänavu keskendub nädal noorte osalusele ja ettevõtlikkusele,” kirjeldas Koort. Tema sõnul kutsub tantsuaktsioon noori olema ettevõtlikud, looma ning oma füüsilist ja vaimset tervist erinevate tegevustega toetama. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.