"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
VIDEO! Tallinn soovib osaliselt säilitada kontaktõpet (0)
25. november 2020

Tallinn on teinud valitsusele ettepaneku jätta gümnaasiumidele võimalus osaliseks kontaktõppeks. Sellega tagataks väiksem mõju õppe kvaliteedile. Kevadine distantsõppe aeg näitas, et päris kõigile selline õppevorm ei sobi.

“Ka täna on meie eesmärk kontaktõppe säilitamine. Selleks oli juba septembris rakendatud osaline distantsõpe. Tegelikult meie arvates oleks võimalik seda olukorda kontrolli all hoida,” sõnas Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.
Terviseameti juhendi järgi on koolidel ka praegugi võimalik näiteks konsultatsioone korraldada väiksemates gruppides ja maske kandes. Samas nähakse ka distantsõppe meetmes vastuolu.
“Kindlasti selline paindlikkus ja vajaduspõhisus on oluline. Kui nüüd seda meedet tervikuna vaadata, siis see oleks pidanud olema läbimõeldum ka riigi tasandil. Kui me loeme ka gümnasistide petitsiooni, siis on seal õigesti märgitud, et samal ajal on ju avatud spordiklubid, spaad ja kõik muud asjad, siis ongi küsimus, kas see meede, et gümnasistid on kodus, on piisav,” toob ühe vastuolu välja Tallinna 21. Kooli direktor Meelis Kond.
Valitsus veel Tallinna ettepanekule vastanud ei ole.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.