“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Kristiine jagab libeduse tõrjeks tasuta graniitsõelmeid (0)
26. november 2020
Kristiine LOV

Libedatel kõnniteedel ohutu liiklemise ja parema libedusetõrje tagamiseks jagab Kristiine Linnaosa Valitsus ka sel aastal tasuta graniitkillustikku korteriühistutele, eramajade ja kinnistute omanikele. Graniitkillustiku kotid saab kätte alates 30. novembrist endise haldushoone hoovist aadressilt Tulika tn 33b.

Kristiine linnaosa vanema Jaanuse Riibe sõnul peab kinnistu ja ehitise omanik korraldama kinnistu ja sõidutee vahel asuva kõnnitee puhastamise sügislehtedest, lumest ja jääst ning tegema libedusetõrjet. „Talv läheneb ja ega külm tulemata jää. Praegu on ilm muutlik ja peagi on oodata esimesi külmasid, mis tähendab, et teed ja kõnniteed muutuvad libedaks. Kutsume kinnistuomanikke olema vastutustundlikud ja hoolitsema selle eest, et kõnniteed ei oleks libedad, sest igal aastal esimeste külmade tulekul on esinenud probleeme,” selgitas Riibe.

“Linnaosavalitsus tuleb oma elanikele appi ja jagab kinnistuomanikele tasuta graniitkullustikku, et kvaliteetselt tõrjuda libedust enda maja- või tänavaesisel kõnniteel,“ selgitas Riibe.

Igale korteriühistule on ettenähtud kaks ja eramajade omanikele üks 25 kilogrammine kott graniitsõelmeid.

Jagamine toimub ilma eelregistreerimiseta linnaosavalitsuse endise haldushoone hoovis aadressil Tulika tn 33b alates 30. novembrist kuni 18. detsembrini esmaspäeviti kell 15.00–18.00.

Üheskoos seisame hea selle eest, et linnas oleks talveperioodil turvaline liigelda.

Heakorra alastest puudustest palume informeerida linnaasutusi Tallinna abitelefonil või Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti lühinumbril 14410.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.