"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pääsküla raamatukogus on avatud lastekirjanik Tiina Kilksoni näitus (0)
27. november 2020

Näitusel on väljas Eesti president Ilveselt, president Kersti Kaljulaidilt, Norra kroonprintsessilt, Rootsi kuningannalt, Rootsi printsilt, Hollandi kuningannalt ja Inglismaa hertsoginnalt saadud tänukirjade koopiad ja Taani kuningannalt saadud e-mail ning Guinessi rekordile kandideerimise vastuskiri. 

Pääsküla raamatukogus on avatud kuni homse õhtuni lastekirjanik Tiina Kilksoni loomingunäitus, mis on pühendatud Tiina Kilksoni 40. sünnipäevale.

Näitusel on väljas Eesti president Ilveselt, president Kersti Kaljulaidilt, Norra kroonprintsessilt, Rootsi kuningannalt, Rootsi printsilt, Hollandi kuningannalt ja Inglismaa hertsoginnalt saadud tänukirjade koopiad ja Taani kuningannalt saadud e-mail ning Guinessi rekordile kandideerimise vastuskiri. Originaal tänukirjad on hoiul Tartus Eesti Kirjandusmuuseumis.

Näitusel on väljas autori kõik 12 seni ilmunud lasteraamatut, kus kõik sõnad algavad P,T, K, R, S, L, M või N tähega, seda stiili nimetatakse alliteratsiooniks. Rahvakeeles nimetatakse neid raamatuid ühetähejuttudeks ja need raamatud sobivad hästi logopeetiliseks kirjanduseks. Alates 02.04.2019 on Kilksonil loodud osaühing, mis  kannab nime Ühetähejutud ning mille toodangusse kuuluvad nii lasteraamatud kui ka lastele tehtud arendavad lauamängud. Kogu OÜ Ühetähejutud ilmunud toodang on näitusel väljas.

“Pisikese Peetri pikk pühapäev” on ilmunud ka punktkirjas, mida võib näitusel uudistada. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.