"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pirita otsib Eesti kauneimat jõuluehet (0)
29. november 2020

„Pimedal ajal, aga eriti praegu igatsevad inimesed valgust, ilu ja häid emotsioone. Kindlasti tekitab hea tunde isetegemisrõõm ja üheskoos meisterdamine. Seepärast kutsun kõiki osalema Eesti kauneima jõuluehte konkursil,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. 

Pirita linnaosa valitsus kuulutab välja konkursi Eesti kauneima jõuluehte 2020 leidmiseks ning Pirita Kloostri Jõulumaa kuusepuu kaunistamiseks omanäoliste ja ainulaadsete ehetega.

Omatehtud ehteid võivad konkursile saata kõik – nii üksikisikud kui ka kollektiivid. „Oodatud on kõik põnevad ja efektsed omatehtud jõuluehted, pole vahet, kas need on teinud lapsed või täiskasvanud, on need valminud koos perega, käsitöötunnis või kunstiringis. Ootame ehteid üle kogu Eesti,” täpsustas Liinat. Kaunimad ehted leiavad koha Pirita Kloostri Jõulumaa kuusel.

„Loodan, et konkurss annab paljudele motivatsiooni võtta ette ehete meisterdamine. Soovin kõigile fantaasialendu ja tegemisindu, et Pirita Kloostri Jõulumaa kuusest saaks kordumatu jõulupuu. Agarat kaasalöömist!” innustas linnaosavanem.

Omavalmistatud jõuluehted palume saata või tuua Pirita linnaosa valitsusse aadressil Kloostri tee 6, Tallinn hiljemalt 9. detsembriks.

Vahvamaid meistreid premeerivad Kalev Spa veekeskus ja Jelly Bean.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.