"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kultuurikeskust Kaja asub juhtima Viivika Puik (0)
02. detsember 2020

Tallinna linnavalitsus kinnitas täna Mustamäe Kultuurikeskuse Kaja uueks juhiks Viivika Puigi alates 14. detsembrist. 

Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi sõnul toetas Viivika Puigi kandidatuuri tema haridus ja eelnev töökogemus. „Uus ja moodne Mustamäe Kaja Kultuurikeskus avati aasta tagasi ning seda nutimaja on vaja täita nutikate ideede ja projektidega, mis kõnetaksid nii Mustamäe elanikke, kui tallinlasi laiemalt,“ märkis Laats. „Viivika Puigil on selleks sobiv töökogemus ja koostöövõrgustik olemas. Soovin uuele Kaja direktorile edu, mustamäelastele aga veel rohkem põnevaid ja huvitavaid üritusi ja ettevõtmisi Kaja Kultuurikeskuse baasil.“

Viivika Puik on lõpetanud Tallinna Ülikoolis saksa filoloogia eriala ja tal on magistrikraad rahvusvahelisest ülikoolist Audentes rahvusvahelises ärijuhtimises lisaerialaga personalijuhtimine. Viivika Puik töötas eelnevalt TalTech Mektory maja juhatajana.

Kultuurikeskuse Kaja uue juhi leidmiseks kuulutas Mustamäe Linnaosa Valitsus välja avaliku konkursi, kuhu laekus 140 sooviavaldust. Valikukomisjon valis vestlusvooru 25 kandidaati, peale vestlemist kandidaatidega valiti jätkuvooru kaks kandidaati ning komisjoniliikmed valisid ühehäälselt parimaks kandidaadiks Mustamäe Kultuurikeskuse Kaja juhataja ametikohale Viivika Puigi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.