"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kristiine kaks lasteaeda said uue moodsa välisvalgustuse (0)
08. detsember 2020

"Vananenud ja energiakulukas süsteem vahetati välja uue ja ökonoomsema vastu, mis võimaldab lasteaial tänu uuele heale valgustusele laiendada ning korraldada talvisel ajal rohkem välitegevusi," rõhutas Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe. 

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel alustati oktoobris Tallinna Kullerkupu ja Tallinna Kannikese Lasteaedade välisvalgustuse rekonstrueerimistöödega. Tänaseks on tööd lõppenud ja lasteaiad on saanud endale uue moodsa välisvalgustuse. 

Riibe sõnul rajati tööde käigus kahes lasteaias uus hoovivalgustus, mis sisaldab metallmaste, leedvalgusteid ja maakaabelliine. “Eelmisel aastal tehti Tallinna Kullerkupu lasteaia hooviala remont ja nüüd on seal ka uus välisvalgustus. Samuti sai endale uue välisvalgustuse Tallinna Kannikese Lasteaed. Nende tööde tulemusena vahetati vananenud ja energiakulukas süsteem uue ja ökonoomsema vastu, mis võimaldab lasteaial tänu uuele heale valgustusele laiendada ning korraldada talvisel ajal rohkem välitegevusi,” rõhutas Riibe. 

Ehitustöid teostas OÜ ProSystem. Ehitustööde lepinguline maksumus oli kahel objektil kokku umbes 120 000 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.