"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Riigikogu liikmed moodustasid Estonia laevahuku uurimise toetusrühma (0)
08. detsember 2020

Riigikogus moodustatud rühmaga soovitakse toetada selgusele jõudmist 1994. aasta septembris uppunud parvlaeva Estonia katastroofi asjaoludes.

Toetusrühma esimees Kalle Grünthal ütles, et Estonia laevahuku uurimise toetusrühma ellukutsumise üheks põhjuseks on kaasa aidata parvlaev Estonia huku põhjuste väljaselgitamisele. „Samuti on meie eesmärgiks avalikkusele uurimise käigust informatsiooni edastamine,“ lisas ta.

Toetusrühma aseesimees on Marika Tuus-Laul ja rühma liikmed Kert Kingo, Helle-Moonika Helme, Oudekki Loone, Urmas Espenberg, Kai Rimmel, Urmas Reitelmann, Ruuben Kaalep, Heljo Pikhof ja Anti Poolamets.

Riigikogus moodustatud parlamendirühmad aitavad Riigikogu liikmetel suhelda teiste riikide parlamentidega, viia ellu välispoliitikat ja tutvustada Eestit mujal maailmas. Toetusrühmade kaudu saavad Riigikogu liikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.

XIV Riigikogu on moodustanud kokku 67 parlamendirühma ja 76 toetusrühma.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.