"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
PILDID! Pühapäeval avatakse Pirita Kloostri Jõulumaa (0)
11. detsember 2020

Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat kinnitas, et jõulumaa ettevalmistustööd sujuvad hästi ning juba eile süttisid prooviks tuled kuusepuul ja kloostri müüride vahel. “Täna on ehitustööd tublisti edenenud ning pühapäevaks on jõulumaa külaliste vastuvõtmiseks valmis,” kinnitas Liinat.

Vaata galeriid (4)

13. detsembril avatakse Pirital esimest korda kogupere jõuluüritus Pirita Kloostri Jõulumaa. Esimese päeva programm pakub silmailu ja head muusikat, närviködi ja hardaid hetki.

Jõulumaa on avatud kaheksa päeva ning iga päev saab nautida erinevat programmi – tuleb tantsumaraton ja jõululaulupidu, tsirkusepäev, teadusepäev ja ööturg ning palju muud põnevat ja üllatusi.

“Juba jõulumaa avapäeva programm on mitmekesine ja mahukas. Kell 13–19.30 on avatud Iidam ja Aadam töötoad, kell 15.30 jõuab jõulumaale jõuluvana, kell 17 algab Kalle Klandorfi raamatu esitlus, kell 18 süütame kuusepuul 3. advendi küünla. Kell 18.10 kõnnib Jaan Roose üle kloostri müüride ning kell 18.30 algab Liis Lemsalu meeleolukas jõulukontsert,” loetles linnaosavanem. Täpsema jõulumaa programmi ja tegevused leiab Pirita Kloostri Jõulumaa kodulehelt ja Facebookist.

“Jõulumaa toimub vabas õhus ning selle korraldamisel arvestame kõigi terviseohutuse nõuetega. Näiteks külastajad, kellel maski käepärast ei ole, saavad selle endale jõulumaale sisenemisel. Palume kõigil kanda maski ja hoida distantsi,” sedastas Liinat ja palus end haigena tundvatel inimestel koju jääda.

Pirita Kloostri Jõulumaa on avatud 13.– 20. detsembrini iga päev kell 12–20 ning reedel, 18. detsembril on jõulumaa väravad avatud kuni kella 22-ni. Sissepääs jõulumaale on tasuta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.