"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
"Hoovid korda" toetusega uuendati Pirital piirdeaedu ja valgustust (0)
14. detsember 2020

"Kõige enam soovisid piritalased uuendada piirdeaedu ja vahetada energiakulukas valgustus säästlikuma vastu," ütles Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Projektilt “Hoovid korda” sai õuealade korrastamiseks toetust üheksa Pirita linnaosa korteriühistut: Supluse pst 5, Pähkli 6, Sarapuu 1 ja 3, Kõlviku tee 15, Vabaõhukooli tee 9 ja 64, Regati pst 10 ning korteriühistu Karukellakodu V.

“Kõige enam soovisid piritalased uuendada piirdeaedu ja vahetada energiakulukas valgustus säästlikuma vastu,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “Nii Pähkli 6, Kõlviku tee 15 kui ka Karukellakodu V korteriühistud vahetasid oma hoovis olevatel tänavavalgustuspostidel vanad lambid uute energiasäästlike leedlampide vastu. Mitu korteriühistut – Sarapuu 1, Vabaõhukooli tee 9 ja 64 – rajasid uue piirdeaia,” täpsustas Liinat.

Peale selle ehitati üks prügimaja ja Sarapuu 3 hoovis rõõmustab lapsi uus liivakast. Supluse pst 5 korteriühistu korrastas hoovis parklat – rajati killustikalus, ala kaeti betoonkividega ja välja vahetati kaevupäised.

Tallinna linn toetas Pirita korteriühistute õuealade korrastamist kokku 36 073 euroga. Projekti “Hoovid korda” algatas linn 2005. aastal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.