"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Haridusminister Jaab Aab jääb eneseisolatsiooni (0)
15. detsember 2020
Mats Õun

Haridus- ja teadusminister Jaak Aab jääb eneseisolatsiooni, sest puutus esmaspäeval tööl kokku inimesega, kellel teisipäeval diagnoositi Covid-19.

Ministeerium teavitas juhtunust Terviseametit ja vastavalt ameti juhtnööridele jääb Aab lähikontaktsena eneseisolatsiooni kümneks päevaks ning teeb esimesel võimalusel koroonatesti, teatas valitsuse pressiesindaja. Ministri tervislik seisund on hea.

Kõik selleks nädalaks kavandatud füüsilised kohtumised ministri osavõtul jäävad ära. Kohtumised ja nõupidamised, mida saab korraldada virtuaalselt, toimuvad distantsilt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.