"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lõvid kingivad koos Kesklinna valitsusega eakatele jõulukuuski (0)
18. detsember 2020
Albert Truuväärt

Tallinna Kesklinna sotsiaalkeskuse eakad kliendid saavad tänu linnaosavalitsuse ja Vanalinna Lions klubi koostööle kingiks jõulukuuse.

“Jõulukuuskede kinkimine koos Vanalinna Lions klubiga on meil juba aastatepikkune tava ja sellelgi aastal saavad Kesklinna sotsiaalkeskuse kliendid viia koju tasuta jõulupuu. Kui selle asemel igatsetakse lihtsalt kuuseoksi vaasi sättida, siis ka see on võimalik. Jõulud on jagamise ja märkamise aeg, lahkete tegude tegemise aeg ja mis saab olla südant soojendavam kui pakkuda jõulurõõmu neile, kes seda väga vajavad,” ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Jõulukuused valib metsast välja ja toob kohale Lions klubi, Kesklinna valitsus maksab kuuskede ja veo eest. Tegemist on topeltheateoga – Lions klubi kasutab saadud raha heategevuseks ja Kesklinna eakad saavad tasuta jõulupuu. Jõulukuused on mõeldud eelkõige sotsiaalkeskuse klientidele, aga kui kuuski jääb üle, siis jagatakse need teistele soovijatele.

Kuuse saamiseks ei ole vaja registreerida, tuleb vaid sotsiaalkeskuse lahtioleku ajal alates esmaspäevast kohale tulla. Kesklinna sotsiaalkeskus asub aadressil Liivalaia 32.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.