"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! Abilinnapea Betina Beškina pöördumine sotsiaaltöötajatele: teie töö nõuab palju südamejõudu (0)
18. detsember 2020

"Vaatamata sellele, et me ei kohtu sel korral jõulude eel traditsioonilisel üritusel ja pidulikul vastuvõtul mõnes pealinna esindussaalis – ei kahanda siit Tallinna esitluskeskusest teile teele saadetava tänulikkuse suurust. Sest töö, mida te igapäevaselt teete, on hindamatu väärtusega. Ja seda sõltumata ajast või aastast," ütles Tallinna abilinnapea Betina Beškina.

 

“Te olete valinud oma kutsumuseks ulatada inimesele abikäsi hetkel, mil ta seda vajab. See on töö, mis nõuab palju südamejõudu ning head tahet aidata ligimest.

Sel aastal vajasid väga paljud meist südamejõudu, et aidata või hooldada eriolukorra ajal või praegugi eneseisolatsioonis üksi ja hätta jäänud lähedasi. Tehes seda lootuses, et varsti see raske aeg lõppeb ja parem homne koputab peagi uksele, nagu uus aasta.

Nii on tänavune aasta esitanud väljakutseid meile kõigile, kuid teile – veelgi enam. Te olete kandnud eesliinitöötaja rasket rolli, kelle õlgadele langes suurem kohustus ja töö kui tavaliselt. Lisaks vastutus iseenda tervena püsimise kui ka teiste, abivajajate tervena hoidmise ja nende heaolu eest.

Kirjanik Lev Tolstoi on öelnud, et me elame tõeliselt endale ainult siis, kui elame teistele.

Selle kõige eest, mis teie, head sotsiaaltöötajad, tänavu ja aastast-aastasse meie ühiskonna – iga meie inimese heaks olete pühendumusega teinud – olete eeskujuks meile kõigile.

Ma tänan teid südamest selle eest,” lõpetas abilinnapea Betina Beškina oma pöördumise pealinna sotsiaaltöötajatele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.