"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
VAATA OTSE! Pirita Kloostri Jõulumaale paneb punkti Ingeri kontsert (0)
20. detsember 2020
Albert Truuväärt

“Kes veel pole jõudnud Pirita Kloostri Jõulumaad külastada, saab seda teha täna kuni kella kaheksani õhtul. Lapsed saavad jõuluvanale salmi lugeda ning töötoas meisterdada, töötab jõuluturg ning on palju tantsu ja jõulumuusikat,” sedastas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Pühapäeval on Pirita Kloostri Jõulumaa viimast päeva avatud. Kell 18 algab Ingeri kontsert, millest Pealinn teeb otseülekande.

Liinat lisas, et kindlasti tasub Kloostri Jõulumaale tulla, et nautida erilist valgusinstallatsiooni, mis joonistab jõulumaa valgetele jõulukodadele katusteks punased päkapikumütsid ning toob nähtavale kloostrimüüride võlvid ja avad. “Neid võlve ning akende ja uste kohti võib-olla muidu nii hästi ei märkagi, aga punases valguses on need kõik välja joonistatud,” sõnas Liinat.

Pirita Kloostri Jõulumaale paneb punkti armastatud laulja Inger, kelle kontsert on kantud jõulumeeleolust. Seejärel süüdatakse 4. advendi küünal, millelt rahvas saab tuld omale koju kaasa viia.

Pirita Kloostri Jõulumaa on avatud kell 12–20. Sissepääs tasuta.

Pühapäevane kava:

13–19.30 – Iidam ja Aadam töötoad

15.30–19.30 – Lapsi ootab Jõuluvana

14.00 – Dance Act tantsustuudio

14.45 – JJ-Street tänavatantsukool

15 – BubbleMan Suurbritanniast

16 – Müstika Tantsustuudio tantsijad ja LED Show

17 – Black & White tantsustuudio

18 – INGERi kontsert

19 – 4. advendiküünla süütamine

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.