"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna kesklinnas remonditakse järgmisel aastal hulk teid (0)
22. detsember 2020
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

"Järgmiseks aastaks kinnitatud Tallinna investeeringute kava hõlmab Kesklinnas kokku 14 tänava ja kõnnitee remonti," märkis Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Saabuval 2021. aastal seisab Tallinna kesklinnas ees põhjalik uuendus või taastusremont enam kui tosinal tänaval. 

“Järgmiseks aastaks kinnitatud Tallinna investeeringute kava hõlmab Kesklinnas kokku 14 tänava ja kõnnitee remonti. Nii näiteks tuleb taastusremont Kunderi tänaval, Uue Maailma asumi mitmel tänaval ning Magasini, Lastekodu ja Tatari tänava lõikudel. Lisaks läbivad aasta jooksul põhjaliku rekonstrueerimise Poska, Koidula ja Aida tänav, Pika tänava remont läheb aga edasi veel ülejärgmisel aastal,” loetles Haukanõmm. 

Magasini tänava taastusremont tehakse Ravi ja Herne tänava vahelisel lõigul. Lastekodu tänava remonditööd hõlmavad teelõiku Odra – Keldrimäe tn. Jätkatakse ka Tatari tänava taastusremondiga, mis nüüd tuleb Pärnu mnt ja Veerenni tn vahelisel lõigul. Lisaks ootab taastusremont Aedvilja ja Vineeri tänavat ning Uue Maailma asumis Komeedi, Aasa, Saturni (ainult kõnniteed koos äärekivi vahetusega) ja Pilve tänavaid.

Lõplikud tööde mahud, maksumused ja tähtajad selguvad riigihankemenetluse läbiviimise järel aasta esimeses pooles. Järgmisel aastal Kesklinnas remonditavad teed on märgitud lisatud kaardile. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.