"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja-Tallinna Valitsus otsib uut kohvikupidajat (0)
28. detsember 2020
Ilja Matusihis

Põhja-Tallinna Valitsus kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise, et anda üürile Pelguranna tn 58 (rannahoone ja paadikuur) äriruumid.

Linnaosa vanem Peeter Järvelaid ütleb, et asukoht nii looduskaunis kohas on suur privileeg.

“Põhja-Tallinn on unikaalne linnaosa – siin on 20 kilomeetrit merepiiri ja 11 sadamat. Tegu on ka ühe vanema Tallinna eeslinnaga, mis oli kalurite, mündrikute ja lootside asula. Põneva ajalooga looduskauni koha vääriliseks peab saama ka tulevane kohvik,” ütles linnaosavanem.

Üüri alghind on 2004,15 eurot kuus.

Rannahoone üldpind (toitlustusettevõttena) on 565,7 m2, alghinnaga 3.40 eurot/m2 (1923,38 eurot) kohta kuus.

Paadikuuri üldpind (lao või garaažina) on 39,4m2 ja alghinnaks on 2,05 eurot/m2 (80,77 eurot) kohta kuus.

Äriruum antakse üürilepinguga kasutusse ajutiselt lõpptähtajaga 30.september 2021 kuni hoonestusõiguse seadmiseni või pakkumistulemuste kinnitamiseni.

Komisjoni otsuse aluseks on kõrgeim hind. Pakkumused tuleb esitada Põhja-Tallinna Valitsuse infosaali (Niine 2) hiljemalt 21.01.2021 kell 9.00.

Lisainfo: Põhja-Tallinna Valitsus kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise aadressil Pelguranna tn 58 (rannahoone ja paadikuur) üürile andmiseks

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.