"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja-Tallinnas avatakse kuuskede kogumiskohad (0)
05. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

6. jaanuarist kuni 31. jaanuarini on Põhja-Tallinnas avatud neli  jõulukuuskede kogumispunkti.

Põhja-Tallinna elanikud saavad jõulukuuski viia 4 ajutisse kogumiskohta, mis on Kopli Kalmistupargi, Salme kultuurikeskuse, Tööstuse tänava Erika bussipeatuse ja Sõle 51 Selveri lähistel.

Nii suuri kui väikeseid rõõmustanud puud jätkavad oma väärikat ja keskkonnasäästlikku teekonda – neist valmistatakse hakkepuit.

“Põhja-Tallinna inimesed on teadlikud, kui oluline on hoida seda, mille keskel me elame. Vana jõulupuu koht koos purunenud ehetega ei ole kindlasti prügikonteineri kõrval ja kogumispunktide vajalikkus on end aastatega tõestanud. Hoidkem loodust, olgem keskkonnasäästlikud–ja teadlikud, nii hoiame ka iseennast,” ütles linnaosavanem Peeter Järvelaid.

Kopli kalmistupargi kogumispunkt on Kopli tänava poolses väravas, Salme kultuurikeskuse kõrval asuv kogumiskoht on Salme ja Kalevi tänava nurgal busside parkimisplatsil. Tööstuse tänaval saab kuuski ära anda  Erika bussipeatuse taga ning Sõle 51 on kogumispunk Selveri juures.

Kogumiskohta viidud kuuskedelt tuleb eemaldada kõik ehted. Lisaks palume mitte visata muid jäätmeid jõulupuude kogumiseks mõeldud kohtadesse.

Täpsed kuuskede kogumispunktid on leitavad kaardilt: https://arcg.is/1OTO0f0

Jõulukuuski võtavad aia- ja haljastujäätmetena vastu ka Pärnamäe, Rahumäe, Paljassaare ja Pääsküla jäätmejaamad. Lisainfo: www.prugi.ee.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.