"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
KAUNIM AKEN! Selgusid kesklinna jõulukaunistuste rahvalemmikud (0)
08. jaanuar 2021
Kesklinna LOV

Kesklinna valitsuse korraldatud jõulukaunistuste konkursi võitjad on Facebooki lehel toimunud rahvahääletuse teel selgunud: esikoha võitis galerii KUNSTIAKEN, teiseks tuli Luha lasteaed ja kolmandaks Komeedi lasteaed.

“Konkursil osalenute seast tõusid hääletajate kolm lemmikut selgelt esile ja on seega tunnustuse auga ära teeninud,” ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. “Otsustasime meie iga-aastast jõuluakende konkurssi seekord veidi laiendada ja kutsuda lisaks vanalinna ettevõtjatele ka kõiki teisi Kesklinnas tegutsevaid ettevõtjaid ja ühendusi, aga samuti ka siinseid elanikke kaunistama juba advendiajaks oma hoone aknad, sissepääsud või kogu fassaadi. Tänu sellele oli linnas ka rohkem pühademeeleolu.”  

Esimese koha võitnud Eesti tarbekunsti ja disaini galerii KUNSTIAKEN Vene tänaval kogus konkursi lõpuks, 6. jaanuari keskpäevaks kõige rohkem hääli – 369. Teise koha saavutanud Luha lasteaia jõulukaunistused said hääletamise lõpuks 246 häält ning kolmandana kogus Komeedi lasteaed 167 häält. Neid kolme enim hääli kogunud kujundust tunnustab linnaosa valitsus soliidse rahalise preemiaga: esikoht pälvib 600 eurot, teine koht 400 eurot ja kolmas koht saab 250 euro suuruse preemia.

Kesklinna valitsus otsustas sel korral mitte anda välja eripreemiat keskkonnasäästlikkuse ja taaskasutuse eest, kuna ei leidnud sobivat lahendust.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.